* תקנון זה משתמש בלשון זכר, אך מופנה לנשים ולגברים כאחד.

* רכישה באתר מהווה את הסכמתך לתקנון האתר.

* נא לוודא כי קראת את התקנון במלואו לפני הרכישה.

 

תנאי שימוש באתר:


1.  השימוש ורכישה באתר מותרת מעל גיל 18.

2. קבלת השעון על ידי השליח מותנת בהצגת תעודה מזהה לצורך אימות.

3. קבלת המוצר תתבצע בין 3-5 ימי עסקים אלא אם כן דווח אחרת.

4. עם המוצר מגיעה קבלה/חשבונית מס מ"שעונים לגבר ולאישה״, אחריות ל12 חודשים, השקית של המותג, הספר והקופסא של היצרן.

5. האחריות הינה אך ורק על מנגנון השעון. *האחריות תקפה 12 חודשים מרגע הרכישה.

‎האחריות לא כוללת חלקים חיצוניים\שברים\מים\שריטות וכו'.

‎למימוש האחריות יש ליצור עימנו קשר . 

6. בעת ביצוע הזמנה תידרשו להשאיר כתובת, מספר טלפון, שם מלא ואמצעי תשלום, הפרטיים שינתנו ישארו חסויים ולא יעברו לצד ג', למעט פרטיים בסיסים שינתנו לשליח בעת ההזמנה. לאחר הרכישה באתר נתקשר לתאם את היום שבו השעון יגיע אליכם. ניתן לשלם מזומן לשליח\דרך אשראי.

7. במידה ופרטי האשראי אינם תקינים ו\ או לא יתבצע תשלום בעת\אחרי מסירת השעון זוהי הנה עבירה פלילית והעובר על כך עלול לעמוד לדין.

8. אין להעתיק ו\או להשתמש בשמנו בתוכן, סלוגן ותמונות מהאתר, זוהי הנה עבירה פלילית והעובר על כך עלול לעמוד לדין.

9. מדיניות החלפה – במידה ורכשתם שעון ואינכם מרוצים ממנו ניתן להחליפו כל עוד הניילונים שעוטפים את השעון לא הוסרו ולא חל שימוש בו, לצורך כך יש ליצור קשר עמנו. פעולת ההחלפה תחוייב בדמי משלוח.

‎מדיניות החזרת המוצרים/שירותים באתר כפופה לחוק להגנת הצרכן במדינת ישראל: בכל תשלום שהוא יקבל הלקוח את השירות/מוצר אותו רכש באתר בהתאם לתנאים ולכללים המפורסמים באתר ובדף בו מבוצעת הרכישה בפרט. היה ויבצע הלקוח תשלום בעבור רכישת מוצר/שירות כלשהו באתר ומסיבה כלשהי לא קיבל אותו בהתאם לתנאים ולכללים המופיעים באתר,יזוכה הלקוח בעבור תשלום זה זיכוי מלא. הלקוח רשאי לבטל עסקה עד 14 יום מיום קבלת המוצר ולקבל את מלוא כספו חזרה. הלקוח יהיה רשאי להחזיר כל מוצר/שירות אותו רכש עד 30 יום מיום קבלתו ולקבל את כספו חזרה (בתנאי שהמוצר נשלח באריזתו,במצב תקין ובתנאי שלא נעשה בו שימוש). בית העסק יהיה רשאי לקזז עד 5% או 100 ש"ח (הזול מבינהם) מסכום העסקה המקורי, אלא אם כן הסיבה לביטול העסקה היא עקב תקלה/פגם כלשהו במוצר. בית העסק אינו מחויב לזכות את הלקוח בגין הוצאות משלוח המוצר חזרה .


‎תודה שבחרת Time 4 Watch

‎המשך קנייה מהנה
ט.ל.חטואול - בניית אתרים